Geocoin Škola v prírode – Vysoké Tatry, Antique Copper

11,00 €

Na sklade

Zdieľať

Aktivačný kód: svp2017

Rozmer mince: 55 x 49,7 x 4mm 

Prefix mince: SC (trekovateľný na Geocaching.com) 

Balenie mince: PVC obal 

Prevedenie:  Antique Copper

Autori mince: Pažuriky & I3oris

Príbeh mince:

V predprípravách na event Škola v prírode – Vysoké Tatry sa Cooper rozhodol, že event by si zaslúžil svoju mincu a tak oslovil 3.9.2016 oslovil osvedčenú dvojicu na výrobu geocoinov Pažuriky&I3oris.

Súhlasili a Martin (Pažurik) začal s grafickým návrhom mince, kde sa nechal inšpirovať krásnym námetom z listingu. Verzie boli rôzne, ale táto výsledná sa nám páčila najviac.

 Zaujímavosťou mince je jej vrchný okraj, ktorý znázorňuje siluetu Tatier z miesta, kde sa samotný event koná. Po odsúhlasení návrhu začala urputná komunikácia s výrobou. Bola dlhá a nesmierne vyčerpávajúca. Až natoľko, že jeden člen autorského tímu odpadol už v polovici a obžil až pri doťahovaní záverečných detailov a jedna členka výrobného tímu odišla radšej na materskú dovolenku.

 Minca bola niekoľkokrát vrátená opätovne do výroby na prepracovanie, kedže Martin mal stále nejaký problém s detailmi mince a bazíroval aj na takých maličkostiach, ktoré ani bežným okom neboli viditeľné. Ale myslíme, že sa to oplatilo a minca je naozaj krásne prepracovaná a už sa nevieme dočkať, kedy ju budete držať v rukách. 

Veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám a naša námaha sa nám vráti v pozitívnych ohlasoch na túto mincu.

Autori mince: Pažuriky & I3oris

Poradenstvo: FRUlTIK & Simon Cooper

Momentálne tu nie je žiadna recenzia.

Napíšte recenziu

Geocoin Škola v prírode – Vysoké Tatry, Antique Copper

Geocoin Škola v prírode – Vysoké Tatry, Antique Copper

Nové produkty

Zobrazené produkty